Запрошуємо на Загальноуніверситетський день відкритих дверей – КНУ EXPO-2018

22.03.2018

14 квітня 2018 року у Київському національному університету імені Тараса Шевченка пройде масштабна подія – Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ EXPO-2018.

Цього дня під одним дахом зберуться представники усіх факультетів та інститутів КНУ, співробітники Підготовчого відділення, Приймальної комісії, студенти та викладачі, які допоможуть майбутнім вступникам обрати свій шлях до успішного майбутнього.

Програма заходу передбачає роботу кількох локацій: виставкової платформи, воркшопів та культурно-розважальної частини.

Шевченків університет налічує 287 навчальних програм. Абітурієнти мають нагоду прийти та обрати свою, а фахівці КНУ проконсультують, допоможуть із вибором та дадуть відповіді на всі запитання!

Кожен зацікавлений отримає вичерпну інформацію щодо вступу, підготовчих курсів, структури Університету тощо.

Чекаємо 14 квітня 2018 року (субота) з 10:00 до 17:00.

Місце проведення: Навчально-спортивний комплекс КНУ імені Тараса Шевченка, проспект Академіка Глушкова, 2-Б.

За додатковою інформацією звертайтеся за номером телефону – (044) 239-34-60 (Центр комунікацій, 224 кабінет Головного корпусу).

Інформація на сторінці у facebook.