У КНУ пройшла зустріч у рамках проекту QUAERE

21.03.2018

21 березня 2018 року в Головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася 11-та зустріч у рамках проекту з розвитку потенціалу вищої освіти QUAERE «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» за програмою ЄС ERASMUS+.

Участь у засіданні взяли: проректор з науково-педагогічної роботи КНУ Володимир Бугров, координатор проекту QUAERE Маріуш Мазуркевич, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Львівського національного університету імені Івана Франка Віталій Кухарський та інші.

Директор Науково-методичного центру організації навчального процесу Андрій Гожик прочитав доповідь на тему «Модель системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та вищої освіти у ЗВО».

Детальніше ознайомитися з проектом, його завданнями, учасниками, робочою групою та планом можна за посиланням.