Студенти економічного факультету перемогли у фіналі престижного конкурсу

26.02.2018

Команда студентів економічного факультету здобула перемогу у фіналі конкурсу CFA Institute Research Challenge in Ukraine.

CFA Institute Research Challenge – відомий світовий конкурс з інвестиційних досліджень. Університети України отримали можливість брати у ньому участь з 2011 року.

Цьогоріч до конкурсу долучилося понад 180 студентів, які представляли 36 команд із 27 провідних університетів 12 регіонів України, які готували звіт щодо компанії Luxoft.

До фіналу було відібрано 16 студентських команд, що 23 лютого 2018 року конкурували за можливість представляти Україну на регіональних фіналах EMEA Regional Finals у Дубліні (Ірландія) у квітні 2018 року.

Переможці команди економічного факультету КНУ:

Богдан Якимчук – капітан команди – спеціальність «економічна кібернетика»;

Меланія Волкодав – спеціальність «економічна кібернетика»;

Дмитро Капушинський – спеціальність «фінанси і кредит»;

Андрій Дяків – спеціальність «економіка підприємства»;

Олег Кабанов – спеціальність «міжнародна економіка».

Економічний факультет дякує доценту кафедри фінансів Олені Любкіній та випускнику економічного факультету Дмитру Головчуку за підготовку команди.
Бажаємо подальших перемог!