Як минув Global Game Jam-2018

07.02.2018

На базі факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 26 по 28 січня 2018 року пройшов десятий ювілейний конкурс зі створення комп’ютерних ігор Global Game Jam-2018.

Темою цьогорічного конкурсу було обрано «Transmission». Участь у заході взяли 76 представників із усієї України. Протягом 48 годин учасники створили 21 гру.

Переможці конкурсу:

• 1-е місце посіла команда «CodeSword», що розробила гру «PrivateLine».

Склад команди: Кирило Кулаков, Іван Тюрменко, Віталій Коцюбський, Микола Красько, Владислав Пазич, Віталій Зубков.

«PrivateLine» – це антиутопічна гра про працівника держструктури тоталітарної країни «SowokeRepublic», який прослуховує телефонні розмови громадян на предмет критики партії.

• 2-е місце виборола команда «CatPost», що розробила гру «PostCat».

Склад команди: Станіслав Сочинський (ФІТ, КН-41), Кирило Чайка, Данило Сафонов, Андрій Юшкін, Марія Іванус.

Гра «Runner» про головного героя – кота-кур’єра у космосі.

Ідея гри така: у недалекому майбутньому штучний інтелект та роботи залишили людей без прожитку і навіть тварини вимушені влаштовуватися на роботу, щоб забезпечити своє нелегке життя.

Гравцю потрібно зберегти вантаж цілим, перелітаючи від однієї космічної станції до іншої, а на його шляху багато метеоритів.

• 3-є місце отримав Андрій Бичковський, який розробив гру «MyHappyTrain».

«MyHappyTrain» – це симулятор доставки вантажів за допомогою поїздів. Головна мета гри – це сортувати поїзди, правильно їх скеровувати, щоб вони збирали вантажі і доставляли.

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами та подарунками.