Оздоровчий заклад «Славутич» запрошує до своєї команди

07.02.2018

Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич» запрошує студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка до своєї команди.

Головна мета санаторію – всебічний розвиток дітей. Саме тому «Славутич» шукає цілеспрямованих та організованих особистостей на посади вихователів, організаторів культурно-дозвіллєвої діяльності, керівників гуртків, інструкторів із фізкультури та плавання, звукооператорів, дизайнерів і хореографів.

Усі, хто хоче пройти практику і працевлаштуватися із можливістю подальшого кар’єрного росту, звертайтеся за номером телефону – (050) 973-65-05 (заступниця генерального директора з виховної роботи Елла Проскуріна) та надсилайте резюме на електронну адресу – proellaa@gmail.com.