Тривала співпраця КНУ з Nord University

06.02.2018

15-16 січня 2018 року у рамках співпраці між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Nord University викладачі кафедри фінансів економічного факультету КНУ відвідали м. Будо (Норвегія).

Кафедру фінансів представили професор, завідувач кафедри, доктор економічних наук Ігор Лютий та асистентка кафедри, кандидатка економічних наук Наталія Плєшакова.

У ході зустрічі були обговорені питання спільного проекту «Internal Control and the COSO framework: Application to the university sector» та відбувся семінар «Public sector in change – global challenges and local opportunities».

На семінарі від економічного факультету також були присутні студенти магістерської освітньої програми подвійного диплому «Фінанси публічного сектору», які зараз проходять семестрове навчання у партнерському закладі вищої освіти, що повністю профінансоване урядом Норвегії (у межах гранту CPEA-2015/10005 «Норвезько-українське співробітництво в галузі економічної освіти державного сектору: бухгалтерський облік, бюджетування і фінанси» (Norwegian-Ukrainian cooperation in Public Sector Economy Education: Accounting, Budgeting and Finance, NUPSEE)) та студенти освітньої програми «Менеджмент державних фінансів».

Семінар «Public sector in change – global challenges and local opportunities» зібрав науковців з усього світу: Норвегії, США, Німеччини, України, Італії та інших країн. Доповіді спікерів були сфокусовані на широкому колі питань, зокрема «Public sector in change», «Global challenges» та «Perspectives on Local Changes».

Більше інформації про магістерські програми економічного факультету КНУ за посиланням.