У КНУ розпочалася експертна місія TAIEX

22.01.2018

22 січня 2018 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка розпочалася експертна  місія TAIEX з питань реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері освіти за стандартами країн ЄС при децентралізації влади.

У відкритті взяли участь голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак, експерт Агенції з контролю якості довузівської освіти Румунії Маріана Догару, експерт Генеральної інспекції освіти Португалії Елдер Герейро та голова Громадської ради при Державній інспекції навчальних закладів України Олена Биковська.

Метою п’ятиденного заходу є отримання передового європейського досвіду щодо запровадження ефективної системи забезпечення якості освіти, обговорення кращих практик впровадження інструментів оцінювання освітнього процесу.

Організаторами події виступили Державна інспекція навчальних закладів України, Національне агентство України з питань державної служби, Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Експертна місія проходить у межах інструменту технічної допомоги та обміну інформацією Європейської Комісії (TAIEX).