Близько 1000 працівників КНУ розпочали навчання

17.01.2018

Київський національний університет імені Тараса Шевченка розпочав проведення курсів підвищення кваліфікації співробітників Університету.

У січні та лютому 2018 року навчально-допоміжний персонал, інженерно-технічний персонал науково-дослідної частини та співробітники служб експлуатації КНУ прослухають низку лекцій з основ нормативно-правового забезпечення діяльності вищих навчальних закладів, охорони праці та техніки безпеки, пожежної безпеки, цивільної оборони, обліку матеріальних цінностей тощо, а також останніх змін чинного законодавства у сфері освіти.

Перші заняття розпочалися 16 січня в Інституті післядипломної освіти та 17 січня у Головному корпусі. Лекції прочитали проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров, директор Науково-методичного центру організації навчального процесу Андрій Гожик, методисти вищої категорії НМЦ Дарія Щеглюк та Олена Хруцька.

Важливі матеріали щодо навчання співробітників університету у січні-лютому 2018 року за посиланням на сайті ІПО.