Феодосій Гуменюк – гетьман українського живопису

27.11.2017

7 грудня 2017 року о 18:00 в IIR ART HALL, що в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відкриється  виставка «Феодосій Гуменюк – гетьман українського живопису».

Феодосій Гуменюк – відомий український живописець, графік, лауреат Шевченківської премії (1993), народний художник України (з 2009), Заслужений діяч мистецтв України, член Національної Спілки художників України.

Митець опрацьовує українські теми: історію, традиції, національних героїв і поетів, а ще він майстер історичного живопису.

Його найвідоміші твори: «Гетьман Дорошенко», «Маруся Чурай», «Мотря Кочубеївна», «Іван Мазепа», «Різдво», «Хрещення», «Великдень», «Посвята в гетьмани», «Козак Мамай», «Писанка. Всеношна», «Вірність Україні», «Конотоп», «Зустріч гетьмана Виговського».

Виставка пройде з 4 – 21 грудня 2017 року.

Куратор виставки – Ірина Олійник.

Акредитація преси:

Катерина Сербіна, голова прес-центру ІМВ КНУ – +38067-466-42-47, serbina.kateryna@gmail.com.