КНУ співпрацюватиме з Вищою гірничою школою Нансі Університету Лотарингії

17.11.2017

17 листопада КНУ імені Тараса Шевченка відвідали професор Сільвер Берет, начальник міжнародного відділу, науковий співробітник Інституту Jean Lamour та професор гірничої школи Нансі Університету Лотарингії  Патрік Енаф.

Вони зустрілися з проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) КНУ Петром Бехом. Було підписано угоду про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Вищою гірничою школою Нансі Університету Лотарингії (Франція).

Вища гірнича школа Нансі Університету Лотарингії заснована в 1919 році, включає п’ять лабораторій, дві науково-дослідні групи, і є визнаним національним центром наукових досліджень.

Укладена угода, розширить рамки співпраці. Університети  здійснюватимуть обмін викладачами та студентами; проводитимуть спільні наукові дослідження, у тому числі лабораторні; організовуватимуть спільні наукові конференції; обмінюватимуться електронними курсами та навчальними матеріалами, розроблятимуть спільні магістерські програми з отриманням студентами подвійних дипломів зі спеціальності "Науки про Землю".