Інноваційний проект КНУ отримав фінансування

23.07.2018

З 2015 року Україна перебуває в числі асоційованих членів Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020», що надає українським учасникам рівноправний статус з їхніми європейськими партнерами.

Нещодавно проект групи дослідників кафедри молекулярної фізики фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка під назвою «Theoretical and computational investigation of tuberculosis antimicrobial resistance development based on extensive experimental library of mycobacterium strains» отримав позитивне рішення щодо фінансування в рамках програми «Горизонт 2020» у конкурсі «Marie Sk?odowska-Curie Research and Innovation Staff Exchange (MSCA-RISE-2018)».

Проект науковців КНУ присвячено дослідженню множинної лікарської стійкості мікобактерії туберкульозу. Його метою є розвиток узагальнених моделей молекулярних механізмів, відповідальних за резистентність мікобактерій туберкульозу до протимікробних препаратів. Проект також передбачає підготовку молодих вчених та сприятиме формування основ довготривалого співробітництва у інтегративних галузях сучасної науки між Університетом і науковими установами європейських держав.

Окрім співробітників КНУ у проекті візьмуть участь фахівці з університетів Великобританії, Італії, Іспанії, Німеччини, Японії та ін.

За матеріалами Науково-дослідної частини КНУ