На філософському презентували «Практичну філософію науки»

22.02.2017

16 лютого 2017 року у Залі засідань філософського факультету КНУ відбулася презентація книги «Практична філософія науки» . Автор збірника -  завідувач кафедри філософії та методології науки доктор філософських наук, професор Ірина Добронравова.  Видання книги було приурочено до її 70-річного ювілею.

Тож під час презентації відбулося і чествування ювілярки. Від імені декана філософського факультету академіка НАН України Анатолія Конверського її привітав заступник декана з наукової роботи доктор філософських наук Сергій Руденко. Він окреслив основні віхи науково-педагогічної діяльності професора Добронравової та подякував Ірині Серафимівні за плідну працю на факультеті.

Участь у презентації-вітанні взяли не лише викладачі філософського факультету КНУ, а й колеги з різних міст України. Рецензенти «Практичної філософії науки» поділилися висновками  аналізу монографії та побажали Ірині Серафимівні подальшого поступу в науковій діяльності.

Привітати ювілярку прийшли також викладачі кафедри факультету, учні (аспіранти та докторанти).