Всеукраїнський турнір судових дебатів із екологічного права

16.11.2016

21-22 листопада кафедра екологічного права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та департамент національних судових дебатів Дебатклубу юридичного факультету вперше проведуть у Головному навчальному корпусі КНУ I-ий Всеукраїнський турнір судових дебатів із екологічного права.

Турнір присвячено проблемним питанням застосування екологічного законодавства у сфері поводження з небезпечними відходами. На фінальні раунди також буде винесено фабулу про забруднення морського середовища небезпечними речовинами.

На Турнір зареєструвалися 28 команд з юридичних факультетів провідних ВНЗ нашої держави (Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національної академії адвокатури України, Києво-могилянської академії, Київського університету права, Національного університету біоресурсів та природокористування, Одеської юридичної академії, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Львівського національного університету імені Івана Франка, Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, Донецького національного університету імені Василя Стуса, Донецького юридичного інституту внутрішніх справ, Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича).

Партнери заходу:

RSP International

Правничафірма «Софія»

АсоціаціяадвокатівУкраїни

Дата проведення: 21-22.11. 2016 р.

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 60, ауд. 329.

Початок: о 10:00.