Тиждень права на юридичному факультеті

30.09.2016

З нагоди Дня юриста Студентський парламент юридичного факультету з 3 по 7 жовтня проводитиме Тиждень права на юридичному факультеті Університету

П'ять відомих юристів (більшість із них – випускники КНУ) увпродовж тижня прочитають п'ять лекцій. За кожною  своя історія успіху.

В понеділок Євген Пронін розповість, як будувати кар'єру юриста ще в стінах університету (ауд. 204). Роман Лещенко у вівторок проведе правовий інтерактив зі студентами в ауд. 236 (ACLC). У середу Марина Клименко прочитає лекцію на тему "Проблеми сучасного правосуддя" (ауд. 202). Ганна Онищенко розповість студентам про свою кар'єру та поділиться секретами успіху у четвер (ауд. 204). І насамкінець, у п'ятницю, Юлія Репіна презентуватиме лекцію на тему "Шлях становлення юриста" (ауд. 204).

Запрошуємо всіх охочих. Не проґавте свій шанс стати на крок ближчими до успіху!