ЗІ СВЯТОМ ВАС, ОСВІТЯНИ!

30.09.2016

Шановні колеги – викладачі Шевченкового університету та  дорогі ветерани освітянської ниви!

Прийміть найщиріші вітання з нашим професійним святом – Днем працівників освіти!

Свята місія педагога, викладача складна, але, водночас, почесна й благородна. Навчаючи і виховуючи духовно багату, високоосвічену, багатогранну особистість Ви безкомпромісно кладете на вівтар Батьківщини всі свої сили, знання, талант, здоров’я, душевне тепло. Ваша робота з найпочесніших, найпотрібніших,  найнеобхідніших на землі.  Ви освячуєте її батьківською любов’ю, плекаючи молоде покоління патріотів, а по великому рахунку – європейське майбутнє незалежної України. Сил і снаги Вам на цьому шляху!

Доземний уклін Вам, дорогі Педагоги   світочі знань, мудрі наставники й порадники! Здоров’я Вам, віри у себе і  своїх вихованців, у світле прийдешнє і мирне майбутнє. Всеосяжної Вам любові, уваги і поваги суспільства, родинного тепла і затишку!

З глибоко пошаною і щирістю,

Ректор,

Голова Первинної профспілкової організації,