У рейтингу Times Higher Education World University Rankings КНУ серед найкращих

23.09.2016

Британський журнал Times Higher Education опублікував щорічний рейтинг світових вищих навчальних закладів - Times Higher Education World University Rankings (2016-2017). Цьогоріч до переліку  980 найкращих ВНЗ потрапили чотири українські університети: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний університет «Львівська політехніка», Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.

У п’ятірці  перших університетів світу: Оксфордський університет, Каліфорнійський технологічний інститут, Стенфордський університет, Кембріджський університет та Масачусетський технологічний інститут.