Делегація KISTEP відвідала КНУ

25.07.2016

25 липня 2016 року КНУ імені Тараса Шевченка відвідала делегація KISTEP (Корейський інститут досліджень і технологій, оцінювання і планування). Очолювала делегацію президент KISTEP пані Йанг Парк.

Відбулася зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) КНУ Петром Бехом. У зустрічі взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Й. В. пан Лі Янг-Гу, Консул Республіки Корея в Україні Пан Шин Гю-Хо, директор Екномічного стратегічного центру KISTEP пан Сеоко Сан, директор Центру міжнародних зв’язків KISTEP пані Сангвон Чанг, начальник відділу міжнародного співробітництва КНУ Андрій Кравченко.

Проректор Петро Бех розповів про структуру  й діяльність університету, про міжнародні проекти КНУ.

Пані Йанг Парк представила Корейський інститут досліджень і технологій, оцінювання і планування та зазначила, що налагодження зв’язків з професорами й науковцями КНУ є важливим в процесі формування глобальної платформи міжнародної наукової співпраці.