Про хід вступної кампанії КНУ

20.07.2016

Чергове засідання Приймальної комісії КНУ відбулося 19 липня 2016 року. Відкрив засідання Голова комісії ректор Леонід Губерський, який поінформував присутніх про хід вступної кампанії.

Відповідальний секретар комісії Андрій Креневич доповів про хід подання заяв і документів для вступу на навчання за ОС бакалавра та магістра і за ОКР молодшого спеціаліста та спеціаліста. Станом на ранок 19 липня 2016 року до КНУ імені Тараса Шевченка подано 26180 заяв.

18 липня закінчився термін подачі заяв на навчання за ОС магістра. Навчатися в магістратурі КНУ виявили бажання 6849 абітурієнтів. На засіданні Приймальної комісії КНУ затвердили списків осіб, допущених до складання вступних екзаменів для вступу на навчання за ОКР спеціаліста та ОС магістра.

Директори інститутів, декани факультетів доповіли про поновлення та переведення на навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.