КНУ уклав Договір з Міністерством юстиції України

27.05.2016
27 травня між Київським університетом імені Тараса Шевченка, Міністерством юстиції України та Інститутом права та післядипломної освіти Мінюсту було підписано Договір про співробітництво.

Договір підписали з одного боку міністр юстиції України Павло Петренко, директор права та післядипломної освіти Мінюсту України Катерина Чижмарь та ректор КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Губерський з другого боку.

Договір укладено з метою сприяння розвитку юридичної науки та освіти, популяризації наукових знань, обміну досвідом, підвищення кваліфікації науковців та викладачів, забезпечення доступу студентів, аспірантів, викладачів, наукових співробітників до нових здобутків юридичної думки, створення творчих колективів для розробки актуальних наукових проблем, об’єднання зусиль Сторін для здійснення спільних проектів у сфері юриспруденції, у тому числі із залученням третіх сторін, для забезпечення координації і кооперації в сферах: навчально-методичної, науково-дослідної, організаційної, інформаційної, експертної, видавничої та іншої діяльності між Міністерством та Університетом.