Літня школа "Геоекологічні аспекти сталого розвитку"

26.05.2016
Географічний факультет та сектор працевлаштування КНУ імені Тараса Шевченка запрошують на Літню школу "Геоекологічні аспекти сталого розвитку".

Програма Школи створена у співпраці з Академією сталого розвитку Регіонального екологічного центру (Будапешт), Представництвом ОБСЄ в Україні, Державною екологічною академією післядипломної освіти Міністерства екології та природних ресурсів України, Управлінням координації центрів реформ Міністерства охорони здоров'я України, КПМГ в Україні та експертами навчальних закладів і виробничих підприємств.

Мета школи: адаптація випускників КНУ до сучасних тенденцій розвитку суспільства та забезпечення переваг на ринку праці з урахуванням процесів Євроінтеграції та децентралізації влади.

Завдання: підготовка кадрового потенціалу, здатного реалізувати Цілі Сталого Розвитку 2016-2030 в Україні.

Після завершення Школи магістри одержують Сертифікат учасника.
.