Дебатні ігри з політичних наук на філософському факультеті

24.03.2016

23 березня 2016 року, вже втретє, на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочалися Дебатні ігри «Соціал-демократичні цінності: дебати про майбутнє». Організаторами їх виступають кафедра політології філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Міжнародна Асоціація Студентів Політичної Науки (Україна) спільно з Фондом Фрідріха Еберта.

Привітали учасників проректор з науково-педагогічної роботи (виховна робота) В’ячеслав ШАМРАЙ, декан філософського факультету академік НАН України Анатолій КОНВЕРСЬКИЙ та Президент Міжнародної Асоціації Студентів Політичної Науки (Україна) Ярослав ТЕЛЕШУН. Дебатні ігри триватимуть до 25 березня (включно)

Студентські дебати слухає, аналізує і оцінює компетентне журі у складі:
- доктор наук з державного управління, професор, академік Академії економічних наук України, Народний депутат попередніх скликань Олександр ПУХКАЛ;
- кандидат політичних наук, доцент, доцент кафедри політичної аналітики і прогнозування НАДУ при Президентові України Ігор РЕЙТЕРОВИЧ;
- кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри політичної аналітики і прогнозування НАДУ при Президентові України Юрій Саух

В цьогорічних дебатних іграх беруть участь студенти з 12 ВНЗ України:
1. Київський національний університету імені Тараса Шевченка;
2. Львівський національний університет імені Івана Франка;
3. Запорізький національний університет;
4. Національний університет «Острозька академія» ;
5. Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара;
6. Національний університет «Одеська юридична академія» ;
7. Національний технічний університет «КПІ» ;
8. Сумський державний університет;
9. Житомирський державний університет
імені Івана Франка;
10. Чорноморський державий університет імені Петра Могили;
11. Київський університет імені Бориса Грінченка;
12. Міжрегіональна академія управління персоналом.

Приходьте послухати! Це цікаво!