Зустріч команд проекту ТЕМПУС

09.10.2015
5-7 жовтня 2015 року в університеті м. Коїмбри (Португалія) відбулася координаційна зустріч команд проекту ТЕМПУС "Мережа для розвитку безперервного навчання у Вірменії, Грузії та Україні (LeAGUe 543839-TEMPUS-1-2013-1 - SE-TEMPUS-SMHES).

Київського національного університету імені Тараса Шевченка Б. Б. Сусь та С. В. Лисоченко.
Загальна мета проекту полягає у покращенні вирішення проблем безробіття і відсутності інновацій, внаслідок розриву між потребами ринку праці та кваліфікації персоналу. Діяльність у рамках проекту передбачає співпрацю з університетами та навчальними закладами на національному рівні.

Європейські партнери представили результати і поділилися досвідом у даній сфері. Було представлено проект пілотного online курсу, розробленого в Інституті високих технологій ("Technology of e-labs development"), із використанням міждисциплінарного підходу для вивчення природничих наук протягом життя.

Наступну зустрі заплановано в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 16-19 травня 2016 р.