Триває вступна кампанія до Військового інституту КНУ

23.07.2015
21 липня 2015 року стартували випробування для вступників, які виявили бажання навчатися в одному з найкращих навчальних закладів України.
«Кількість охочих вступити до нашого навчального закладу є досить великою, а географія абітурієнтів охоплює майже всі регіони України», — зазначив заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Військового інституту полковник Ігор Ольховой.
Вступники складали залік з фізичної підготовки, проходили психологічне обстеження та медичну комісію.

Найкращі результати з фізичної підготовки, що показали абітурієнти під час сьогоднішніх випробувань: біг 100 м хлопці – Дмитро Онопко, дівчата – Інна Тімофєєва, підтягування на перекладині (хлопці) – Михайло Кучерявий, комплексна силова вправа (дівчата) – Юлія Руренко, біг 1000 м (дівчата) – Надія Лаврентьєва, біг 3000 м (хлопці) – Дмитро Комар.

«Ми бачимо зацікавленість молоді до військових спеціальностей. Значну кількість абітурієнтів цього року складають випускники військових ліцеїв та коледжів», - зауважив технічний секретар відбіркової комісії Військового інституту підполковник Сергій Семеха.
Вступні випробування триватимуть до 27 липня цього року.