Тріумфальне свято на юридичному

13.07.2015
По святковому особливим став сьогоднішній день для спеціалістів та магістрів юридичного факультету. Дипломи про вищу освіту отримали 136 спеціалістів та 491 магістр.
Цьогоріч вперше 17 магістрів отримали подвійні дипломи з Вільнюським університетом. Їх вручили випускникам ректор КНУ академік Леонід Губерський та нещодавно обраний член Вищої ради юстиції України, в недавньому минулому заступник декана юридичного факультету КНУ професор Анатолій Мірошниченко.
Після урочистої частини за доброю традицією на знак завершення навчання перед Головним навчальним корпусом випускники підкидали догори головні убори – конфедератки. Веселий сміх випускників, сльози радості батьків, фото на пам’ять, квіти й слова вдячності викладачам, побажання успіхів на професійній ниві, обіцянки гордо нести звання випускника Шевченкового університету, - в такій атмосфері пройшло свято випуску на юридичному факультеті 13 липня 2015 року.