Успіхи наших волейболістів

25.05.2015
Команда КНУ імені Тараса Шевченка посіла III місце у ХІІ літній Універсіаді м. Києва з волейболу серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Кращим гравцем у складі нашої команди став капітан Євген Бухінченко.

В Унвресіаді взяли участь 14 команд. У чвертьфіналі команда КНУ в запеклій боротьбі перемогла збірну Національного університету фізичного виховання та спорту України. У півфіналі, через травми у ключових гравців та виснаженість після складного чвертьфіналу, поступилася команді НТУУ "КПІ". За 3-є місце збірна КНУ імені Тараса Шевченка змагалися із командою Національної академії внутрішніх справ України. Наші хлопці не залишили суперникам жодних шансів, завершивши гру з рахунком 2:0 (25:18, 25:13).

Склад команди:

Євген Бухінченко,4 курс, механіко-математичний ф-т;
Богдан Андрєєв, 2 курс магістратури, механіко-математичний ф-т;
Павло Таранущенко, 4 курс, ФРЕКС;
Павло Струнець, 4 курс, ФРЕКС;
Андрій Башук, 2 курс, ФРЕКС;
Павло Кошелюк, 2 курс, ФРЕКС;
Олександр Лободзінський, 2 курс, географічний ф-т;
Назар Вішталюк, 3 курс, економічний ф-т;
Дмитро Бабенко, 3 курс, хімічний ф-т;
Олександр Селяншин, 1 курс, Ф-т інформаційних технологій.

Головний тренер команди – викладач кафедри фізичного виховання та спорту М.А. Паламарчук
.

У приміщенні спортивного комплексу КНУ імені Тараса Шевченка відбулися спортивні змагання з волейболу в рамках Спартакіади серед збірних команд професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації Голосіївського району міста Києва.
Команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка посіла ІІ місце.

Склад нашої команди: К. Воронков, О. Яценко, М. Давиденко, В. Мороз (всі – кафедра фізичного виховання та спорту), В. Крикун (філософський ф-т), О. Макаренко (фізичний ф-т), І. Чичкань (ІМВ), Р. Ляховецький (ННЦ «Ін-т біології»).
Головний суддя змагань – викладач кафедри фізичного виховання та спорту М. А. Паламарчук
Переможці відзначені кубками, медалями, грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Вітаємо наші команди та бажаємо перемог у майбутньому!
Кафедра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу КНУ