«Батя» розповів студентам про життя і вчинки

30.04.2015
Сьогодні студенти механіко-математичного факультету зустрічали людину, яка 17 років була тут заступником декана з загальних питань — по суті, господарем корпусу. І хоча Анатолій Павлович Шафранський вже вийшов на заслужений відпочинок, у тяжкий для Батьківщини час він пішов добровольцем окремого бронетанкового батальйону. У батальйоні його називають «Батя» — за мудрість, життєвий досвід і вміння по-батьківськи простягнути руку допомоги. Зараз Анатолій Павлович очолює відділення, що ремонтує бронетехніку. Багато цікавого почули студенти від людини, яка за покликом совісті залишила рідну домівку і пішла туди, де зараз найважче. Про нелегку буденну роботу, про друзів, про людські долі і справжній патріотизм йшлося на зустрічі. «Колись мій батько воював за та, щоб ми жили мирно. І сьогодні мій громадянський обов’язок — захистити дітей і жінок», — так розуміє своє призначення «Батя». Інтерв’ю з героєм читайте: http://www.0462.ua/news/640565.

Фото: прес-центр