Благодійний книжковий ярмарок в Інституті журналістики

30.04.2015
З нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права 23 квітня в Інституті журналістики пройшов благодійний книжковий ярмарок. Організатори свята влаштували перформанс: на цілий день хол Інституту перетворився на справжню Сорочинську ярмарку. Послухати молодих українських виконавців, переглянути експозицію тематичних плакатів, долучитися до різноманітних вікторин (звісно ж, про авторське право), проголосувати за кращий відеоролик, купити цікавих книжок або просто відчути атмосферу свята могли усі охочі. Та найбільше увагу відвідувачів привернули книжки.

Усі зібрані під час заходу кошти організатори передали родичам поранених учасників АТО Вадима Свириденка та Сергія Загасайла. Творімо добро разом!

Директор Інституту журналістики приєднався до руху «За копірайт»

Книжковий ярмарок. Замальовки

Сорочинський ярмарок та скринька для пожертв

Вручення