ХІ конкурс авторської пісні та поезії

30.04.2015
27 квітня 2015 року відбувся ХІ загальноуніверситетський конкурс авторської пісні та поезії, що проводиться Молодіжним центром культурно-естетичного виховання КНУ імені Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь студенти Інституту філології, ННЦ «Інститут біології», філософського, юридичного, економічного, хімічного та психології факультетів. До складу журі входили:

Осташ Вікторія Вікторівна - член національної спілки письменників України, керівник літературної студії «Перехрестя», засновник конкурсу «УрбоПерехрестя», кандидат філологічних наук.
Заїка Петро Васильович - Перший заступник голови національної всеукраїнської музичної спілки України, заслужений діяч культури України, кандидат наук, доцент Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова.
Гайворон (Герун) Іван Йосипович - поет, член національної спілки письменників України, лауреат премії імені Павла Тичини.
Астапенко Ігор Анатолійович - лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів читців, переможець Х конкурсу авторської пісні та поезії 2013 року, молодий поет, випускник кафедри літературна творчість Інституту філології університету.
Санніков Дмитро Захарович - поет, професійний кінооператор вищої категорії, викладач кіношколи Інституту журналістики нашого університету.
Льовін Сергій Вікторович - автор пісень, лауреат міжнародних конкурсів виконавців.

Церемонія нагородження переможців відбудеться 14 травня 2015 року о 16.00 у Мистецькому салоні (ауд.321) Головного навчального корпусу університеті. Запрошуються всі бажаючі. Вхід вільний.

Фото: прес-центр