Реєструйтеся на курс Soft Skills!

28.04.2015

У сучасних умовах затребуваний фахівець, який володіє гнучкістю і мобільністю мислення, здатний приймати самостійні рішення, перетворювати соціальне середовище і свою професійну діяльність, – одним словом компетентний! Ти прагнеш стати більш

на ринку праці?

Ми пропонуємо Тобі спеціально розроблений англомовний курс «SOFT SKILLS: ЕФЕКТИВНА ОСОБИСТІСНА КОМУНІКАЦІЯ ТА СОЦІАЛІЗАЦІЯ», спрямований на розвиток ключових навичок для успішної кар’єри:

• самоорганізації і тайм-менеджменту;
• критичного мислення;
• рефлексивного мислення та письмової комунікації;
• презентаційних навичок;
• ведення дискусій, переговорів і дебатів;
• командної роботи.

Для чого Тобі цей курс?

Після завершення курсу Ти вмітимеш:

• Самостійно визначати та критично оцінювати особисті цілі та мотиви.
• Раціонально використовувати час, встановлювати пріоритети та розбудовувати власну стратегію дій.
• Успішно працювати у команді, а також формувати власну команду та бути її лідером.
• Якісно створювати та проводити презентації.
• Ефективно слухати та спілкуватись у різних ситуаціях і конструктивно реагувати на критику.

Курс побудований на базі активних форм навчання: міні-лекції, тренінги, дискусії, презентації, інтерактивні вправи.

Лектори: доценти Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

Курс сертифікований у рамках Темпус проекту ЄС 530534 IMPRESS “Improving the efficiency of student services” (530534-TEMPUS-1-2012-1-UK-TEMPUS-SMGR).

Ти отримаєш:

- навчальний матеріал - електронний підручник європейського зразка;
- сертифікат європейського зразка;
- електронні матеріали.

Курс пропонується всім студентам університету англійською мовою.
Тривалість: 6 днів очного навчання - 15-25 ЧЕРВНЯ 2015 РОКУ (4 ГОДИНИ КОЖНОГО ДНЯ).
Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут післядипломної освіти, вул. Васильківська, 36, ауд. 56.

Дізнатися більше про курс: Світлана (s.paschenko.tsu@gmail.com)
або Ганна (g.kharlamova.tsu@gmail.com)

Зареєструватися необхідно ДО 1 ЧЕРВНЯ 2015 року за електронною адресою: zentr_ipo@ukr.net або за телефоном: 044 - 521-33-27, 067-520-25-11 (Дрозд Ірина Кузьмівна, Нікуліна Оксана Олександрівна)

Кількість місць обмежена!