Актуальні проблеми викладання іноземних мов у ВНЗ

28.04.2015
24 квітня на факультеті навчання іноземних громадян відбулася перша Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми викладання іноземних мов (української, російської, англійської, китайської, турецької) у вищих навчальних закладах». Участь у ній взяли 11 вишів, серед яких Азербайджанський університет мов, Університет Киркларелі, Київський університет імені Бориса Грінченка, Київський національний лінгвістичний університет, Інститут педагогіки НАПН, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Київський університет харчових технологій та інші. Були присутні представники Азербайджану, Китаю, Молдови, Туреччини, Туркменістану та Японії. На урочистому відкритті конференції виступили проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) П.О. Бех, в.о. декана факультету О.С. Задорожна, представники інших вищих навчальних закладів.

Після пленарного засідання робота конференції відбувалася за такими напрямками:
- застосування інформаційно-комунікативних технологій у вивченні іноземної мови;
- інноваційні технології формування іншомовної комунікативної та міжкультурної компетенцій;
- навчання іноземної мови через літературу, культуру країни, мова якої вивчається;
- тестування і мовне оцінювання.

На заключному засіданні було прийнято рішення провести наступну Міжнародну науково-практичну конференцію у квітні 2016 року.

Факультет навчання іноземних громадян