Участь метеорологів у міжнародній конференції у Відні

27.04.2015
12-17 квітня аспірантка I року навчання кафедри метеорології та кліматології Євгенія Галицька взяла участь у Генеральній Асамблеї Європейського Союзу Наук про Землю EGU-2015, Відень, Австрія.

Тези доповіді «Оцінка впливу лісових пожеж на розподіл аерозолів в атмосфері над Києвом на прикладі літа 2010 року» у співавторстві з кандидатом фізико-математичних наук Василем Олексійовичем Данилевським та доктором географічних наук професором Сергієм Івановичем Сніжком були нагородженні грантом та затверджені на постерну доповідь, що її представляла Євгенія у Відні.

Після реєстрації

Постерна доповідь

Аспірантка відвідала усні та постерні доповіді з наземних та супутникових засобів досліджень аерозолів в атмосфері; інтерактивні постерні доповіді PICO – Presenting Interactive Content.
міжнародну конференцію відвідали майже 12 тисяч науковців із 108 країн світу (чверть з яких були студентами). 13 учасників були з України.

Географічний факультет