Відбувся семінар «Децентралізація в сфері освіти»

24.04.2015
24 квітня 2015 року на базі КНУ імені Тараса Шевченка відбувся Міжнародний семінар "Децентралізація в сфері освіти. Розподіл повноважень між різними гілками влади. Засновники навчальних закладів".

З вступним словом виступили Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич та Старший експерт SKL International Єва Калінья. У семінарі взяв участь ректор університету Леонід Губерський.

Обговорювані питання передбачені в проекті нової редакції Закону України «Про освіту». В ході обговорення відбувся аналіз відповідної міжнародної практики та її використання в процесі актуалізації національного законодавства у сфері освіти.

Організатори семінару: Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти за підтримки шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».