Новини

Кубок ректора з більярду

02.03.2015
1 березня 2015 року в Більярдному клубі „ПРОМЕНАДА” відбувся головний турнір року - особисто-командний Кубок Ректора КНУ імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду «Вільна піраміда».

В особистому заліку протягом майже 14 годин боротьби за зеленим сукном володарем Кубка став О.О.Безносюк (Військовий інститут), друге місце посів Д.Д. Татарінов (Інститут міжнародних відносин) і третє місце - Р.Ю. Бобир (Військовий інститут). Рівень змагань значно виріс, безперечні лідери і володарі Кубків ректора та Чемпіонатів КНУ минулих років А.М. Копистира і О.Б. Курилко вперше не потрапили на подіум, зайнявши відповідно 4 і 5 місця.

У командному заліку вчетверте поспіль чемпіоном стала команда Військового інституту (О.О.Безносюк, В.В. Ворона, Р.Ю. Бобир), друге місце посіла команда Інституту міжнародних відносин (Д.Д. Татарінов, А.М. Копистира, Д.П. Расшивалов) і третє місце – команда юридичного факультету(В.В. Цюра, М.М. Хоменко). Вперше боротьба за Кубок була напруженою і точилася до останнього. Члени Асоціації більярду КНУ здивовані відсутністю вже другий рік поспіль призерів Кубка минулих років команди ректорату.

У турнірі „Білія” (за кількістю забитих куль до першої помилки ) чемпіоном став з результатом 13 куль - О.Б. Курилко (Механіко-математичний факультет), друге місце посів О.О.Безносюк (Військовий інститут) - 11 куль і третє місце - М.М. Хоменко (юридичний факультет) - 7 куль.

Крім кубків і медалей, що вручалися переможцям, встановлені перехідні кубки (командний залік, особистий залік, „Білія”), що зберігаються в історичному музеї університету і де вже вписані переможці Кубку ректора.

2 квітня 2015 року в Більярдному клубі „BUFFALO” відбудеться вже всьоме Турнір Асоціації серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”. Початок змагань о 10.00.