Конкурс на «Кращий дизайн дипломів КНУ імені Тараса Шевченка»

16.02.2015
Законом України про вищу освіту передбачено, що кожен вищий навчальний заклад відповідає за виготовлення документів про вищу освіту державного зразка.

За ініціативи ректора університету академіка Л. В. Губерського в листопаді 2013 року було запропоновано розпочати розробку зразків зазначених документів. Цю роботу було доручено першому проректорові професору О. К. Закусилу, який оголосив про проведення публічного конкурсу на «Кращий дизайн дипломів Київського національного університету імені Тараса Шевченка». Конкурс тривав з 25 листопада до 8 грудня 2014 року. Надійшло кілька десятків зразків від студентства, професорсько-викладацького складу.

Для підведення підсумків конкурсу було створено журі, до складу якого увійшли:

Геращенко Ф. Г. – завідувач кафедри факультету кібернетики, Голова постійної комісії Вченої ради з питань організації наукової роботи;

Гожик А. П. – Директор науково-методичного центру організації навчального процесу;

Заславський В.А.– професор факультету кібернетики, Начальник управління міжнардно-технічного співробітництва та інноваційних технологій;

Коротенко Н. М. – Начальник відділу інформаційних досліджень та зв’язків із громадськістю;

Новікова Г. Л. – Директор видавничо-поліграфічного центру «Київський університет»;

Остапченко Л. І. - Директор ННЦ «Інститут біології», Голова постійної комісії Вченої ради з питань організації навчальної роботи;

Русін М. Ю. – завідувач кафедри філософського факультету, Голова художньої ради;

Степанець І. С. – Голова студентського парламенту.

Очолив журі Бех П.О. – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки).

На засіданні під головуванням першого проректора журі відібрало три зразки дизайну освітніх документів Київського національного університету імені Тараса Шевченка і пропонує їх широкому загалу.

Остаточне рішення буде прийняте протягом тижня.

Зразок І

Зразок ІІ