«Мock trial» на юридичному факультеті

28.11.2014
26 листопада 2014 року на юридичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченказа ініціативи студентської спільноти Legal Workshop спільно з Американським центром загального права в ACLC було проведено «mock trial» (імітацію судового засідання).

Студенти мали змогу спробувати себе в ролі юристів зі сторін захисту та обвинувачення, свідків, присяжних, судових розпорядників. Суддею даних змагань був Іван Олегович Ромащенко, викладач кафедри цивільного права. Спілкування відбувалося англійською мовою.

Основною метою даного заходу є ознайомлення студентів в ігровій формі із процедурою судового розгляду, виконуючи заздалегідь прописану фабулу справи. Крім того, участь у «mock trial» сприяє аналітичному мисленню і допомагає використовувати юридичну англійську на практиці.