У ННІ «Інститут геології» відбулася презентація магістерських програм KIC InnoEnergy

17.10.2014
14 жовтня 2014 року на базі ННІ «Інститут геології» за сприяння директора інституту В.А. Михайлова відбулася презентація для природничих інститутів та факультетів нашого університету щодо новітніх магістерських програм KIC InnoEnergy з відновлювальної енергетики, сталого розвитку енергетики та розвитку SMART-міст. Презентацію за дорученням проректора з міжнародних зв’язків П.О. Беха відкрив заступник начальника відділу міжнародного співробітництва О.І. Меньшов.
KIC InnoEnergy SE (Societas Europaea) – це Європейська інституція, що сприяє інтеграції освіти, технологій, бізнесу та підприємництва з урахуванням культури інновацій у сфері сталої енергетики. Мета KIC InnoEnergy стати рушійним двигуном інновацій у сфері сталої енергетики. KIC InnoEnergy – альянс ТОП Європейських гравців світового рівня з доведеним списком перемог та досягнень. До Консорціуму входять 30+ акціонерів і додатково 50+ компаній-партнерів, дослідних інститутів, університетів та бізнес-шкіл, що покривають весь цикл в енергетиці (energy mix).

Пропонуються такі програми KIC InnoEnergy MSc Programs:
MSc Program Назва магістерської програми
MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy Екологічна чиста енергетика та альтеративні види палива
MSc EMINE – European Master in Innovation in Nuclear Energy Інновації в ядерній енергетиці
MSc ENTECH – Energy Technologies Технології в енергетиці
MSc RENE – Renewable Energy Відновлювальна енергетика
MSc SELECT – Environomical Pathways to Sustainable Energy Systems - Природно-економічні напрямки розвитку для сталих енергетичних систем
MSc SENSE - Smart Electrical Networks and Systems Розумні електричні мережі та системи
MSc Energy for Smart Cities – Efficient Energy for Smart Cities Енергетика для розумних міст

Навчальні заклади, що входять до мережі зазначеної програми:
1. Aalto University School of Science and Technology, Finland
2. Eindhoven University of Technology (TU/e), The Netherlands