08.01.2014
17 січня 2014 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на виконання пункту 1 плану заходів з підготовки та відзначення 80-річчя від дня народження Л.М. Кравчука, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 липня 2013 р. № 591, відбудеться Наукова конференція «Інститут Президента України в системі державної влади України».
Конференція відбудеться в Залі засідань Вченої Ради (ауд. 355). Початок реєстрації о 9.00. Пленарне засідання розпочнеться о 10.00, робота секцій - о 12.00.
Серед учасників - перший Президент України Леонід Макарович Кравчук, представники Міністерства освіти України та Міністерства культури України, НАН України та провідні науковці.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

1. Інститут Президента в державному управлінні України.
2. Досвід функціонування Інституту Президента в молодих демократіях.
3. Інститут Президента в системі визначення та реалізації стратегічних пріоритетів розвитку трансформаційної економіки України
4. Правові аспекти функціонування Інституту Президента України.
5. Інститут Президента та формування конституційного устрою України.

Матеріали конференції будуть розміщені на офіційному веб-сайті Київського національного університету імені Тараса Шевченка за електронною адресою:
www.univ.kiev.ua

Адреса:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Зала засідань Вченої Ради (ауд.355)
Вул. Володимирська, 60
м. Київ, Україна