Українське законодавство про освіту буде модернізовано

20.09.2013
20 вересня в Університеті відбулося друге засідання міжвузівського науково-методологічного семінару з освітнього права та освітньої політики. Організаторами виступили Комітет з питань науки та освіти Верховної ради України та Спілки ректорів вищих навчальних закладів України. У зв’язку з перспективою прийняття найближчим часом на Генеральній конференції ЮНЕСКО нової редакції Міжнародної системи класифікації освіти в Україні назріла потреба в оновленні освітнього законодавства згідно з міжнародними нормами. Академік Володимир Луговий наголосив, що необхідно класифікувати рівні та галузі освіти, кодувати систему освітніх програм, вирішити питання недостатньої тривалості деяких освітніх рівнів. Ці кроки наблизять Україну до ключових міжнародних освітніх стандартів, що їх поділяють 195 країн-членів ЮНЕСКО.