Урочисте закриття ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

05.04.2013
Вдруге поспіль у стінах славетного Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувалася знаменна академічна подія – 5 квітня 2013 р. економічний факультет вітає переможців Другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»
Цього року в Олімпіаді взяли участь представники 84 вищих навчальних закладів України, які представляли 22 області, Автономну Республіку Крим, а також міста Київ і Севастополь. Це – представники класичних, економічних, технічних, технологічних, аграрних університетів: освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» – 75 осіб; освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» – 54 особи .
Олімпіада проводилася у два етапи: теоретичний і практичний тур.
Переможцями Другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» стали:

ОКР «бакалавр»
Диплом І ступеня
Подрядчиков Єгор Андрійович
Харківський національний економічний університет

Диплом ІІ ступеня
Дацькова Дарина Віталіївна
Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Гливінська Христина Віталіївна
Національний університет «Львівська політехніка»

Гунько Дарина Федорівна

Папушка Христина Василівна