Підписано Меморандум про співпрацю з Українським національним офісом інтелектуальної власності та інновацій

30.03.2023

Подія відбулася 30 березня 2023 року в Головному корпусі КНУ.

Документ своїми підписами скріпили ректор Університету Володимир Бугров і директорка «УКРНОІВІ» Олена Орлюк.

Ректор КНУ Володимир Бугров, зазначив, що підписаний Меморандум має на меті координацію зусиль Університету й Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень, сприянні у розбудові інноваційного середовища, та фахова підготовка фахівців у даній сфері.

Директорка УКРНОІВІ Олена Орлюк зауважила: «Сьогоднішня подія – це результат  багаторічного досвіду результативних взаємовідносин та реалізації спільних проєктів, у тому числі в частині забезпечення ефективної діяльності Науково-освітнього центру з інтелектуальної власності в Навчально-науковому інституті права»

Проректорка з наукової роботи Ганна Толстанова окреслила майбутні напрямки співпраці. Серед них:

• забезпечення високоякісної фахової підготовки фахівців різних освітніх (освітньо-наукових) рівнів у сфері інтелектуальної власності та інноваційної діяльності;
  • проведення спільних фундаментальних і прикладних наукових досліджень з актуальних проблем у сфері інтелектуальної власності та інноваційної діяльності;
  • взаємодія в науково-експертній та науково-консультативній діяльності, експертування об’єктів права інтелектуальної власності;
  • спільна підготовка, рецензування і випуск публікацій наукового, навчально-методичного та практичного спрямування, спільне здійснення видавничої та інформаційної діяльності;
  • організація та проведення спільних наукових, науково-практичних заходів, зокрема конференцій, семінарів, круглих столів, тренінгів тощо.

Довідково:

Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ)  це нова державна організація сучасного зразка.

Діяльність УКРНОІВІ спрямована на стимулювання креативного кластеру всередині держави, який своєю чергою стане інвестиційним магнітом. Створення Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій  це один із етапів реформи сфери охорони інтелектуальної власності.