КНУ – лідер вищої освіти України

05.08.2022

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» оприлюднено Консолідований рейтинг українських закладів вищої освіти 2022.

Ушосте Київський національний університет імені Тараса Шевченка визнано лідером вищої освіти України серед 250 ЗВО, включених до рейтингу.

Шевченків університет також посідає перші місця у 2 з 10 підрейтингах: «Найкращі класичні університети України» та «Найкращі заклади вищої освіти столиці України».

Як і в минулих роках, для складання Консолідованого рейтингу використано результати відомих рейтингів університетів країни: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує важливі критерії оцінювання.

До ТОП-5 найкращих університетів країни у 2022 році також увійшли: Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», який також визнано найкращим технічним університетом країни; Львівський національний університет імені Івана Франка; Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна; Національний університет «Львівська політехніка».

За інформацією Освіта.ua