Відбувся черговий благодійний більярдний турнір

04.07.2022

Науково-педагогічні працівники Київського національного університету імені Тараса Шевченка й представники інших українських ЗВО долучилися до участі в благодійних змаганнях із більярдного спорту на підтримку Збройних сил України.

Всеукраїнський чемпіонат із більярда серед науково-педагогічних працівників «Комбінована піраміда» відбувся 2 липня 2022 року в Більярдному клубі «Лідер» (м. Київ). Науковці-спортсмени змагалися в особистому залікові, а також виборювали командну першість.

За словами директора Федерації спортивного більярда України з розвитку більярдного спорту (пул, снукер, піраміда) у вищих навчальних закладах України Олександра Безносюка, липневий турнір став рекордним за кількістю учасників – їх було 45 осіб, а представляли вони 22 українські заклади вищої освіти. За результатами запеклих змагань було присуджено особисту й командну першості.

Призові місця в особистому заліку посіли: Арсеній Копистираперше місце, Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Павло Пасічникдруге місце, Київський національний університет будівництва і архітектури; Дмитро Оленєв, Олександр Пісарєвтретє місце, офіцери ЗСУ, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського.

Місця в командному заліку розподілилися так:

• перше місце – команда КНУ імені Тараса Шевченка в складі Романа Гавриленка, Арсенія Копистири, Віталія Ворони, Олександра Курилка, Всеволода Гололобова, Геннадія Жирова, Дмитра Расшивалова;
  • друге місце – команда Київського національного університету будівництва і архітектури;
  • третє місце – команда Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби КНУ в складі Олега Коваля, Андрія Гудзя, Олександра Мочкова, Руслана Спіріна.

Завдяки проведеним змаганням науково-педагогічним працівникам вдалося зібрати понад 20 000 гривень, які буде використано на закупівлю корисних матеріалів і речей для ЗСУ. Закупівлею й передачею товарів на передову займається досвідчений волонтер Олександр Гуденко.

Натомість директор Федерації спортивного більярда України з розвитку більярдного спорту (пул, снукер, піраміда) у вищих навчальних закладах України вже запрошує всіх охочих до участі в чергових благодійних змаганнях – у «Вільній піраміді» на Кубок Ректора УжНУ, що відбуватиметься 5–6 серпня 2022 року в одному з більярдних клубів Ужгорода.

Науково-педагогічний колектив КНУ імені Тараса Шевченка пишається спортивними перемогами своїх колег, вітає їхню доброчинну й волонтерську діяльність і закликає всіма силами наближати українську Перемогу!

За інформацією Олександра Безносюка