Книга пам'яті Університету

14.09.2021

14 вересня 2021 року на 77 році пішов із життя відомий педагог, Заслужений вчитель України Савченко Леонід Миронович, викладач Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка.

Понад 50 років свого життя Леонід Миронович присвятив Українському фізико-математичному ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з них понад 30 років був керівником кафедри математики та 6 років заступником директора з навчальної роботи.

Леонід Миронович був талановитим  учителем та обдарованим математиком, його методика викладання і спілкування з учнями були неповторними. Він умів показати красу математики і прищепити любов до неї на все життя. Сотні вчених – математиків, докторів і кандидатів фізико-математичних наук вдячні йому за це.

За видатні досягнення на ниві освіти Леонід Миронович був нагороджений Почесними грамотами Української РСР, медаллю А.С. Макаренка, відзнаками Президента України – орденами «За заслуги» ІІІ та ІІ ступенів. За багаторічну і багатогранну педагогічну діяльність Савченку Л.М. було присвоєно звання «Старший учитель», «Учитель-методист»,  «Заслужений вчитель» та нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти».

Світла пам’ять про Леоніда Мироновича, визначного науковця й викладача, назавжди збережеться в серцях його рідних і близьких, колег і учнів.

Колектив Київського національного університету імені Тараса Шевченка висловлює щирі співчуття близьким Леоніда Мироновича та всім, хто знав цю видатну людину.

Пресцентр