ОФІЦІЙНА ЗАЯВА

17.08.2021

Київський національний університет імені Тараса Шевченка діє лише в правовому полі!

Звертаємо увагу, що жодних доручень представляти інтереси Університету щодо будівництва ЖК «Еврика» ректором нікому не надавалося.

Проведено зустрічі з представниками забудовника та представниками інвесторів (довірителів), де було повідомлено, що Університет офіційно направив претензію до ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО» з вимогою надати інформацію про результати фінансової та будівельної експертизи на вищезазначеному об’єкті, оскільки договори, укладені між Університетом і ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО», закінчився в січні 2021 року.

Після отримання відповіді Університет буде вживати необхідних заходів у рамках чинного законодавства.