КНУ співпрацюватиме з аудиторською компанією KPMG

03.08.2021

3 серпня 2021 року в КНУ імені Тараса Шевченка  відбулося підписання меморандуму про співпрацю з компанією KPMG.

KPMG – одна з міжнародних аудиторських компаній, що входить до складу «Великої четвірки».

Проректорка КНУ з науково-педагогічної роботи Інна Степанець та представники KPMG обговорили вектори спільної взаємодії та домовилися про активне партнерство вже у вересні –  компанія стане одним із партнерів кар'єрного фестивалю для студентів, що пройде наприкінці першого навчального місяця в форматі online.

Керівник Відділу по роботі зі студентами Роман Куриленко зазначив, що студенти КНУ імені Тараса Шевченка активно долучаються до стажувань в компанії та успішно розпочинають свій кар'єрний шлях в аудиті.

У КНУ розвивають і підтримують партнерство із провідними українськими й міжнародними компаніями, щоб кожен студент Університету міг знайти для себе найкращу роботу за обраним фахом.