Університет проведе Школу Креативного Лідерства для школярів Києва

15.07.2021

2 – 6 серпня 2021 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка проходитиме Школа Креативного Лідерства для учнів 10-11 класів шкіл Києва. Ініціаторами цього заходу стали студенти декількох навчальних підрозділів Університету, які у співпраці з викладачами та адміністрацією КНУ змогли організувати подібний евент.

Метою проведення школи є особистісний розвиток, вдосконалення комунікативних навичок та знайомство з Університетом для тих, хто є лідером учнівського самоврядування, і всіх тих, хто хоче розвинути згадані навички.

Програмою школи передбачено цікаві лекції та тренінги з креативного лідерства й креативного мислення, арт-терапії, а також маркетингу і промоції. Також на учасників очікують цікаві екскурсії та знайомство з керівництвом й науковцями Університету.

До зустрічі в КНУ!

Для участі в інших університетських заходах представники шкіл можуть звертатися за електронною адресою: vice-rector.pr@knu.ua.