20.05.2021

20 травня 2021 року на базі кафедри службового та медичного права Інституту права розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція «Питання дискреційних повноважень у функціонуванні органів публічної влади».

Символічним стало те, що науковий захід проводиться у Всесвітній день вишиванки та після завершення локдауну у м. Києві. Із дотриманням карантинних вимог, при поєднанні дистанційної та безпосередньої участі, конференція об’єднала широке представництво учасників із багатьох провідних вищих навчальних закладів України. До роботи конференції долучилися також юристи практики, судді, представники Асоціації українських правників, представник уповноваженого Верховної ради України.

Науковий захід відкрив ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор Володимир Бугров. Із вітальним словом виступили в.о. директора Інституту права, професор Олена Орлюк та завідувач кафедри службового та медичного права Інституту права, професор Анатолій Берлач. Лейтмотивом вітального слова стали побажання плідних наукових дискусій та ефективних результатів конференції. Науковий захід триває.