Університет розпочав вакцинацію співробітників

15.04.2021

Університетська клініка КНУ розпочала перший етап вакцинації співробітників Університету.

За словами директора Клініки Віктора Черняка, КНУ – перший університет немедичного спрямування у Києві, в якому розпочалася вакцинація співробітників. Наразі Клініка має обмежену кількість доз препарату CoviShield (Індія), тому імунізація проводиться лише серед осіб вікової групи 60+, які виявили бажання щепитися.

Нагадаємо, що в Університеті затверджено етапи проведення вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 у структурних підрозділах Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України № 213 від 09.02.2021 року.