Книга пам'яті Університету

22.03.2021

22 березня 2021 року, на 74 році, пішов із життя відомий педагог та вчений-філософ, фахівець у галузі гуманітарної освіти, заслужений працівник освіти України, багаторічний завідувач кафедри філософії гуманітарних наук філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка, професор Анатолій Олексійович Приятельчук.

Науковий шлях Анатолія Олексійовича нерозривно пов’язаний із КНУ. Тут він навчався, тут він пропрацював 45 років.

Його наукова і викладацька діяльність пов’язана з історією української та зарубіжної філософії, соціальною філософією, філософією бізнесу, філософією права. Під його керівництвом захистилися 16 кандидатів філософських наук.

Світла пам’ять про Анатолія Олексійовича, визначного науковця й викладача, назавжди збережеться в серцях його рідних і близьких, колег і учнів – усіх, хто його знав.

Колектив Київського національного університету імені Тараса Шевченка висловлює щирі співчуття близьким Анатолія Приятельчука та всім, хто знав цю видатну людину.