KNU Teach Week: програма заходів на 18 – 25 січня 2021 року

16.01.2021

Шановні колеги!

Наш освітній курс KNU Teach Week стартує уже цього понеділка! Платформа Zoom. Покликання на підключення зареєстровані учасники програми отримують на вказані ними електронні адреси.

РОЗКЛАД ВЕБІНАРІВ:

Понеділок, 18 січня

12:00 – 13:30

Тема: Структура дистанційного курсу та інструменти для його створення.

Спікер: Іван Коломієць, асистент кафедри електрофізики факультету РЕКС, керівник дистанційної платформи LEO.

14:00 – 15:30

Тема: Платформи для проведення лекційних та практичних занять. Технічні особливості їх функціонування. Можливості спільної роботи з файлами та дошкою.

Спікерка: Євгенія Бобрицька, менеджер проєктів з інформаційних технологій JTI.

Вівторок, 19 січня

12:00 – 13:30

Тема: Розробка навчальних презентацій. Інструменти візуалізованого викладу матеріалу.

Спікер: Дмитро Кругляк, дизайнер Центру Комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка.

14:00 – 15:30

Тема: Інструменти геймифікації в освітньому процесі. Як осучаснити методи взаємодії з аудиторією? Трендові форми індивідуальної та групової роботи.

Спікерка: Анастасія Кожухівська, керівниця HR-брендингової агенції UGEN.

Середа, 20 січня

12:00 – 13:30

Тема: Мотивація студентів до навчання. Як донести до здобувачів освіти мету свого курсу.

Спікер: Дмитро Мусатов, партнер компанії KPMG, керівник відділу корпоративних фінансів.

14:00 – 15:30

Тема: Інтелектуальна власність авторів на навчальні матеріали й програми, поширені в цифровому форматі. Особливості авторства робіт.

Спікер: Костянтин Зеров, асистент кафедри інтелектуальної власності та інформаційного права Інституту права, кандидат юридичних наук, співзасновник ГО «Клуб інтелектуальної власності», голова комітету інтелектуальної власності в International Advisers Association.

Четвер, 21 січня

12:00 – 13:30

Тема: Групова динаміка. Як утримувати увагу аудиторії?

Спікерка: Галина Олейнікова, тренерка та методологиня Академії ДТЕК.

14:00 – 15:30

Тема: Академічна доброчесність у дистанційній освіті. Як контролювати дотримання всіх норм та стимулювати здобувачів освіти до самостійної роботи.

Спікерки: Дарія Щеглюк, керівниця сектора моніторингу якості освіти НМЦОНП, експертка НАЗЯВО; Ірина Маслікова, в.о. завкафедри етики, естетики, культурології.

П'ятниця, 22 січня

12:00 – 13:30

Тема: Як проводити контроль знань у режимі online та як забезпечити виконання студентами всіх вимог?

Спікер: Андрій Гожик, керівник НМЦ ОНП КНУ, координатор сектора вищої освіти НМР МОН, експерт НАЗЯВО.

14:00 – 15:30

Тема: Етика спілкування online. Які є «must have» взаємодії студента й викладача в сучасних умовах? Норми електронного листування.

Спікерки: Ірина Маслікова, в.о. завкафедри етики, естетики та культурології;

Марія Рогожа, професорка кафедри етики, естетики та культурології.

Модератор: Володимир Бугров, проректор з науково-педагогічної роботи.

Понеділок, 25 січня

18:00 – 20:00

Панельна дискусія на тему «Розвиток компетенцій викладачів завдяки кейсам для бізнесу».

Перед початком тренінгу просимо учасників виконати такі підготовчі роботи:

• перевірити технічні можливості свого ПК (мікрофон, вебкамера, стабільний інтернет);
  • для забезпечення надійного з’єднання встановити застосунок Zoom на свій комп’ютер. Ознайомитися із інструкцією використання програми Zoom;
  • учасник вебінару має бути підписаний власним іменем та прізвищем.

Покликання на підключення призначені виключно для учасників заходу. Просимо не передавати їх третім особам.

Контактна особа: Роман Куриленко, менеджер проєктів, тел. +380734197415.

#КНУразом робимо освітній процес комфортним!